CASE STUDY
Představení klienta
Finkis působí na Opavsku. Nabízí spolehlivé fotovoltaické systémy pro rodinné domy s ohledem na individuální potřeby zákazníků.

Spolupracují s prověřenými dodavateli, zaručují kvalitní systémy včetně následného servisu. Velkou výhodou oproti konkurenci je rychlost řešení - 4 měsíce oproti běžné čekací době 6 – 9 měsíců. Svým klientům pomůže i s vyřízením dotace z EU.
FINKIS a.s., Solární systémy
Název Společnosti
Kdo by nechtěl v dnešní době ušetřit za dodávky energií? Pořízení malé solární elektrárny přináší domácnostem vyšší nezávislost, soběstačnost, komfort a rychlou návratnost investice. Fotovoltaiku volí zákazníci, kteří chtějí ušetřit, mají rádi moderní technologie a zároveň si uvědomují pozitivní ekologický dopad.
Se zvýšením cen energií na konci roku 2021 se zvýšila i potřeba lidí hledat alternativní cesty, jak zlevnit provoz domácnosti. Současně s poptávkou po solárních systémech vzrostla i nabídka mezi poskytovateli. Internet je reklamou na fotovoltaiku přesycen, inzerují zde desítky firem. Náš způsob kampaně dostane reklamu před domy potenciálních zákazníků, do malých obcí, přímo k domům , kde je možné solární systémy realizovat.
Situace
CÍL 1: Zvýšit povědomí o firmě Finkis v regionu
BUDOVÁNÍ ZNAČKY
CÍL 2: Dostat se blíž potenciálním zákazníkům

INTERAKCE
CÍL 3: Poukázat na rychlost řešení
PŘESVĚDČENÍ O VÝHODÁCH
Aktivity
Lokalita kampaně
Opavsko, Ostravsko
Počet reklamních nosičů
2 vozy / automobily
Finkis, spolehlivý partner pro realizaci domácí solární elektrárny, vyjíždí do ulic s jednoduchým sdělením „Fotovoltaika jede“ a „Fotovoltaika bez čekání“. Vizuál na vozidlech nese i QR kód a odkaz na web.
Obsah kampaně
Pro reklamní kampaň byl vytvořen 1 grafický návrh
Tady Jsou
Výsledky Kampaně
LEDEN
BŘEZEN
Najeto: 6 112 km
Počet Impresí: 1 428 320

Najeto: 4 744 km
Počet Impresí: 1 128 320

Najeto 7 114 km
Počet impresí: 1 891 000

ÚNOR
Reporty
JAKUB SMIČKA
,,Na internetu dnes inzeruje každý, ale díky Ad-Riders se naše reklama dostala přímo před domy potenciálních zákazníků. Návštěvnost našeho webu stoupla v lokalitě reklamní kampaně o stovky procent.“
Jednatel Finkis a.s.
Máme obrovskou radost, že se podařilo splnit požadované cíle reklamy a zvýšit počet zakázek .

Firmě Finkis přejeme mnoho spokojených zákazníků a budeme rádi, pokud podobnou kampaň znovu společně zrealizujeme.

Tým Ad-Riders